2017 Yılında Çıkmış Bazı Popüler Oyunlar

2017 Yılında Çıkmış Bazı Popüler Oyunlar

2017 YILINDA PİYASAYA SÜRÜLEN BAZI OYUNLAR VE ANALİZLERİ 2017 yılı ile birlikte biz oyun sevenler yine birçok güzel oyunla buluştuk. Bu oyunların çok yeni olması sebebiyle henüz oyunlar hakkında bilgi edinemeyenler bulunmakta. İşte sizin için hazırladığımız 2017’de çıkan harika oyunların listesi!

MASS EFFECT: ANDROMEDA

Oyun Mart 2017’de oyun severlerle buluştu. Alınan ilk tepkiler gayet olumlu yönde. Mass Effect: Andromeda çok büyük bir bütçeyle hazırlanan bir oyun ve gerçekten bu bütçenin hakkını veriyor. Hakkında yapılan inceleme puanları da bunu kanıtlar nitelikte. Baş karakter olan Ryder çok güzel ve can alıcı animasyonlarla karşımıza çıkıyor. Tasarımıyla oyunculara tam bir görsel şölen sunmakta olan oyunumuzda senaryo 2185’te başlıyor.2185 yılında bir gezegen keşfediliyor: Andromeda. Ryder ve iki çocuğunun keşfini yaşayacağınız oyunu çok seveceğinizi umuyoruz.

HELLBLADE SENUA'S SACRIFICE

Ağustos 207’de oyun severlerle buluşan oyunumuz bir macera oyunu özelliği taşıyor; ancak macera oyunu deyince aklınıza gelen o klasik oyunlardan değil. Akıl hastalıkları üzerine eğilen bu oyunda, Seuna adlı karakterin gerilim dolu maceralarını iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Hellblade Senua's Sacrifice’ın hikaye odaklı bir oyun olmasından dolayı kendinizi oyunun içinde hissedecek ve kısa sürede oyunun bağımlısı haline geleceksiniz.

UNCHARTED: KAYIP MİRAS

Ağustos 2017 ayında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunun yapımcılığını Sony üstlenmiş durumda. İnceleme puanlarından da görüleceği gibi bu yılın en çok tutulan oyunları arasında zirveye oturmaya hazır bir oyun diyebiliriz. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu adlı oyunun devamı niteliğinde olan Kayıp Miras diğer oyunda da olduğu gibi 2 ana karakter üzerinden devam ediyor. Bunlar Chloe Frazer ve Nadine Ross. Oyunumuzun senaryosu Hindistan’da geçiyor. Chloe’nin babası bir arkeologtur vebir fildişinin peşindedir.Ömrü yetmediği için fil dişini bulamayan babasının görevini kızı Chloe devralır ve Hindistan’a gitmeye hazırlanıyor. Yalnız gidemeyeceği için de önceden asker birliğinde çalışan fakat o an işsiz olan Nadine’ye kendisiyle gelmesi için teklifte bulunuyor. Teklifi kabul eden Nadine ve Chloe Hindistan’a doğru yola çıkarak maceraya başlıyorlar. Hikaye bir keşfin ve araştırmanın üzerine kurulu. Bu iki karakterimizin karşına Asav adlı bir düşman çıkıyor ve onların çalışmalarını yavaşlatıyor. Bu oyunda macera ve gerilime doyamayacaksınız!